top of page
  • Writer's pictureSuccess Solutions

První v ČR: SAP Recognized Expertise


Dlouho jsme si lámali hlavu, jak to zařídit, abyste nás lehce našli. Narazili jsme na to, že díky názvu Success Solutions se objevujeme ve vyhledávání na posledních místech, protože vše je řazené dle abecedy.

Než přejdeme na to kouzlo, abychom byli vždy první, tak si povíme něco o certifikaci SAP Recognized Expertise. Tato certifikace se uděluje společnostem, které v daném řešení mají minimálně tři zákazníkem potvrzené implementace na požadované kvalitativní úrovni.

Z hlediska marketingu to vypadá následovně:

  • Bez SAP Recognized Expertise – my jsme dobrý

  • Když se ptáte konkrétního zákazníka – jo, oni jsou dobrý

  • se SAP Recognized Expertise – proč bychom se ptali, když více zákazníků říká, že jsou dobrý (P.S. samozřejmě, že vás s našimi zákazníky seznámíme)

A teď to kouzlo, jak nás najít na prvním místě, když si hledáte partnera pro implementaci SuccessFactors. Běžte na web SAP pro vyhledání partnerů a vyberte si v levém odstavci SuccessFactors, zaškrtněte SAP Recognized Expertise a lokalitu Česká republika. Vše je na obrázku níže, kde uvidíte i jednoznačný výsledek vašeho hledání. Stále přemýšlíte, koho si vybrat za implementačního partnera?


64 views

Recent Posts

See All
bottom of page