top of page
  • Writer's pictureSuccess Solutions

Success Solutions už aj na Slovensku


Napriek tomu že už 26 rokov nežijeme v jednom štáte, sú si naše krajiny v mnohých ohľadoch stále veľmi podobné. Rozumieme si jazykovo, kultúrne a ešte stále aj legislatívne. Síce sme sa rozhodli ísť každý po svojom, vďaka tejto historickej blízkosti si ale vieme navzájom stále pomôcť.


Success Solutions už takmer tri roky pomáha veľkým aj malým firmám v Českej republike modernizovať procesy a IT riešenia pre správu ľudských zdrojov a kvalita našej práce z nás v tomto krátkom čase spravila jednotku na trhu. Naše rozšírenia pre SuccessFactors sme vyvíjali práve pre toto prostredie, právne požiadavky a špecifiká zákazníkov.


Minulý rok sme sa po prvých projektoch na Slovensku definitívne presvedčili o tom, že naše riešenia sú rovnako prínosné pre slovenských zákazníkov a že náš tím si u nich vie získať rovnakú dôveru ako v Čechách, z nemenej pozitívnym výsledkom.


Rozhodnutie teda nebolo ťažké - tento rok oficiálne začíname na Slovenskom trhu ako prvý implementačný partner, ktorý sa sústreďuje vylúčene na SuccessFactors. Chceme robiť jednu vec, a chceme ju pre našich zákazníkov robiť najlepšie ako sa dá.


Ak chcete vedieť, ako vieme pomôcť práve vám, neváhajte sa nám ozvať, alebo sa uvidíme na našej najbližšej prezentačnej akcii, kde si naše riešenia môžete rovno aj ošahať a pokecať so spokojnými zákazníkmi.

174 views

Recent Posts

See All
bottom of page